Laisvasis universitetas Alytuje (papildyta)

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Mantas Kazakevičius yra Alytaus dailės mokyklos dėstytojas, jis rašo:

Sveiki Dariau,

Mane labai stipriai domina laisvojo universiteto iniciatyva. Analizuoju galimybę Alytuje įsteigti pirmąjį (?) Laisvojo universiteto filialą. Šiuo metu tam yra puikios prielaidos:

  • Potenciali auditorija
  • Galimos patalpos
  • Galimybė nesunkiai viešintis vietinėje žiniasklaidoje

Norėčiau daugiau sužinoti apie jūsų taikomus organizacinius principus bei apie galimą jūsų dėstytojų suinteresuotumą atvykti į dėstyti Alytų. Galbūt jūsiškam projektui įsivažiavus galėtume atlikti bandymą pas mus? Ką apie tai manote? Esu pasiruošęs bendradarbiauti.

Mantas


Alytus pasirengęs rengti Laisvojo universiteto paskaitas! Planuojame jas organizuoti kas antrą penktadieni 17:00 val. Alytaus dailės mokykloje. Vieno renginio metu vyktų 2 paskaitos. Esant galimybei pradėtumėm nors ir šia savaitę (maloniai kviečiame Stevphena Shukaiti iškeisti ŠMC auditoriją į Alytaus dailės mokyklos). Na, bet jei tai neįmanoma, galime planuoti Spalio 24 d. (penktadienio) paskatas. Kaip minėjau - pradžiai tinkamiausios temos butų Gediminas Baranauskas. "Intelektualinės terpės dekomercializacijos ir išvalstybinimo trajektorijos: Kitos knygos, Juodraštis, Laisvasis universitetas" bei Robertas Bartašius: "pasidaryk pats" būsto statyba. Tačiau, kiek žinau, Gediminas antroje spalio pusėje užsiėmęs, o su Robertu dar neužmezgiau jokių kontaktų. Tad galbūt jūs Dariau su Kasparu galėtumėte pravesti įvadines paskaitas?

Iš viso šiais metais planuojam 4 paskaitas: Spalio 24 d. Lapkričio 7 d. Lapkričio 21 d. Gruodžio 5 d.

Mantas