2009 10 07 LUNI Vilnius. „Maisto banko“ inspiruotas eksperimentas „Valgyti už 4 Lt per dieną“

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Spalio 7 d., trečiadienį, 18:00 val. Laisvajame universitete svečiuosis socialinių inovacijų ekspertas ir aktyvistas Vaidotas Ilgius, šių metų rugsėjo 7 – spalio 3 dieną atlikęs socialinį eksperimentą „„Kaip išgyventi Lietuvoje už 4 litus per dieną?“ Jam talkins Deimantė Žebrauskaitė – visuomenininkė, nuo 2007 m. vadovaujanti labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“, kuris ir inspiravo Vaidoto eksperimentą. Diskusija vyks „Kultflux“ platformoje, kuri įsikūrusi Neries krantinėje prie Mindaugo tilto.

Lektoriai papasakos apie „Maisto banko“ veiklą, supažindins su maisto bankų veikla globaliame kontekste. Kartu pasvarstysime paramos maistu perspektyvas, aptarsime skurdo dinamiką Lietuvoje, pasiaiškinsime, kas yra tas penktadalis mūsų piliečių, kurie maistui gali išleisti ne daugiau kaip 4 Lt per dieną. Tikimės, kad tai bus gera proga apsikeisti mintimis bei idėjomis apie skurdo mažinimo galimybes Lietuvoje ir viliamės, kad iš tų idėjų užaugs viena kita konkreti nauja iniciatyva.

Daugiau informacijos: Vaidotas Ilgius, Deimantė Žebrauskaitė. „Maisto banko“ inspiruotas eksperimentas „Valgyti už 4 Lt per dieną“