Aptarimas:2009 03 19 LUNI Vilnius: Benjaminas Zavurskis: Dvasinė revoliucija Lietuvoje

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Aš irgi už meilę šiaip. Bet prieš tą religinį briedą kuriuo, panašu, kad autorius sunkte persisunkęs. Jėzus, naujoji evangelija- šitais arkliukais vežimo jau nebepatrauksi. Geriau pamiršk tuos aptrupėjusius artefaktus, nes tik atbaidai žmones. GR

Turinys

[redaguoti] Ingis rašė ...

man atrodo, kad LUNI turėtų atsirasti kažkoks būdas, kad panašios paskaitos neatsirastų... Ar kas nors išskyrus "dėstytoja" tos paskaitos norėjo? Taip pat įdomu, ar kas be lektoriaus ir žmogaus atrakinančio auditoriją į tą paskaitą ateis :)

--Ingis 07:23, 2009 kovo 16 (UTC)


Mane tai stebina tokių žmonių beatodairiškas entuziazmas ir liguista pompastika. Girdėjau kelis to žmogaus pasisakymus per kitas paskaitas. Betrūko tik, kad pakviestų bendrai maldai. LUNI paskaitos su religiniu kvapeliu nelabai tinka (kunigėlis K. irgi be ryšio buvo), betgi palaukime ir pažiūrėkime ar paskaitų lankytojai tuo domisi. Beje, esu tikras, kad net atėjus dviems klausytojams, BZ jau kitą dieną kalbės, kad paskaita susilaukė tarptautinio dėmesio, pasaulinės sėkmės ir dvasinė revoliucija jau vyksta ir ryt poryt baigsis.

[redaguoti] Leon187 rašė ...

Aš nesupratau kas tas dvasinis atgimimas, ir kokia būtu meilės šventė, daug raginimu, bet raginimai kam? Ne rimtai nesupratau apie ką čia, apart kad reikia pakeisti seimą.

--Leon187 17:03, 2009 kovo 17 (UTC)

[redaguoti] d. rašė ...

gal galima daryti puslapyje koki bent preliminaru balsavima - apklausos langą - reikia ar nereikia paskaitos.

--d. 21:29, 2009 kovo 17 (UTC)

[redaguoti] Jonas rašė ...

Nelabai originaliai ir gan stereotipiškai vertinate situaciją ir pačią Zavurskio asmenybę. Turėkit šiek tiek tolerancijos. Yra įdomių minčių jo pasisakymuose (kurių forma ir turinys žinoma galėtų būti patrauklesnė), ir manau dažnas atrastų savas tiesas tiesiog pakeitęs minimą Dievą į sau priimtiną stabą.

--Jonas 23:06, 2009 kovo 17 (UTC)

[redaguoti] f. rašė ...

Turėkit šiek tiek tolerancijos? To linkiu šiam dėstytojui, kuris turėjo tolerancijos apšaukti buvusius dėstytojus niekiniais, labai vaizdingai atsistoti ir išeiti lyg kankiniui. Va tokia tolerantiška povyza šio veikėjo.

--f. 07:54, 2009 kovo 18 (UTC)

[redaguoti] FFS rašė ...

Kliedesiai totalus..

--FFS 07:40, 2009 kovo 20 (UTC)

[redaguoti] Aguona rašė ...

kad pasaulis yra vienis ir kad mes darydami gera ir bloga kitiems ta pati darom sau, ok. cia visai grazu. (tai buvo parasyta ant lapu, kuriuos ponas lektorius isdalijo , neleisdamas kalbetis pries paskaita ir reikalaudamas "koncentruotis" i tai, ka dave ir "dvasiskai" ruostis paskaitai.)

bet paskaitos metu jis pasake, kad zudyti yra tarsi ir gerai, o hitlerio pakalikai labai gerai dare TIEMS, kuriuos zude ir leido pro kaminus. sako, jei mane (kiekviena musu) kas nuzudys, tai man (mums) bus nuo to tikrai labai gerai. cia kazkaip neaiskiai nuskambejo, svelniai tariant. neva nera geru ar blogu veiksmu dievui, jam visi veiksmai yra geri ir visi zmones yra nuostabus, nesvarbu, ka daro. nu tai sori chebra.

ir siaip priestarauja tarpusavy sitie teiginiai del gerio ir blogio. (istraukoje, kuria minejau pradzioj, geris ir blogis yra priesinami, o kalbant apie hitleri ir zudymus skirties tarp gerio ir blogio tarsi jau ir nebera ).

didesne dali paskaitos praleidau uz duru. siaip zmoniu buvo nemazai, bet paskaitos metu vis mazejo.

siaip ivairus zmones, kurie nori pakeisti kieno nors kito mastyma, norintys, kad kiti priimtu ju tiesas, jais sektu kaip privalomais lyderiais, pranasais, kurie isivaizduoja padarysiantys kazka labai svarbaus pasaulyje kazkokie itartini...siuo atveju tai tiesiog kazkokiu pasikysciu primetinejimas. tas dvasingasis B.Z. gal pats labai noretu buti hitleriu...

tikrai reikia balsavimo. buvo klausimas po paskaitos : "o pala kas ji cia leido..? "

a.

--Aguona 01:44, 2009 kovo 22 (UTC)

[redaguoti] d. rašė ...

jo, ir gal galit jau išimt šitą pranašą paprašaiką iš pirmo puslapio? kiek galima kentėt

--d. 23:35, 2009 kovo 22 (UTC)

[redaguoti] dvl rašė ...

muahaha. tai pagal atsiliepima apie paskaita, galima sakyti, kad lektorius yra kaip tas veikejas - krematoriumo savininkas is cekisko filmo "spalovac mrtvol", kur veiksmas nacistinej cekijoj. krematorininkas skaito "tibeto mirusiuju knygele" apie kencianciu butybiu islaisvinima is sito gyvenimo kancios rato. tai jis prisiima to islaisvintojo vaidmeni ir imasi "prarukyti" kuo daugiau, iskaitant ir savo seima, vargsu zmoneliu - gera darydamas - islaisvindamas. komsi komsa ;)

--dvl 23:44, 2009 kovo 22 (UTC)

[redaguoti] Gedas rašė ...

Del balsavimo. Kazkaip is anksto sunku numatyti, praturtints ta paskaita ar ne. Nesmagu kazkam avansu uztrenkti duris ir parasyti dvejeta. Gal del paskaitos eikalingumo balsuokime po paskaios?:)


--Gedas 11:41, 2009 kovo 23 (UTC)