Aptarimas:2008 12 11. Ką reikia keisti mūsų aukštojo išmokyklinimo sistemoje? Tezės diskusijai

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Čia aptariame šį puslapį: 2008 12 11 KĄ REIKIA KEISTI MŪSŲ AUKŠTOJO IŠMOKYKLINIMO SISTEMOJE? Diskusijos tezės

Vardas (būtina įrašyti):

Jūsų interneto svetainė (nebūtina):

Komentaras:


Savamokslis Bacévyčia rašė ...

Savamokslis Bacévyčia

Verslo universitetas: visa valdžia vaizduotei!

Verslo universitetas ruošia perversmininkus, kurie (1) dar auditorijos erdvėj pradeda versti iš klumpių visokią storabambystę (kaip antai: duarchus, triarchus, tetrarchus, pentarchus, hekzarchus… oligarchus… monarchus ir kt. hierarchus) ir (2 <daiktavardis vardininkas>): turinių, neturinčių jokio tarpusavio ryšio (iš pirmo žvilgsnio) - matematika/muzika – vartymas.

Pedagoginis verslas (metodika) susidedantis iš nuodugniausių Rablais telemizmo («daryk ką nori!»), Hesse Kastalijos (pamokų procesas = muzikiniai hepeningai), Fourier ir kt. utopistinių mokymų, abstrahuojasi iki visiško transcendentalumo išoriniam techniniam-moksliniam pasauliui…

Dvejų-trejų mokslo metų verslo licenzijatai ir bakalaurai gavę bajorystės dokumentus (dvasios aristokratija kaip autonominės valios išraiška ir laidas, Wille zur Wille) palieka alma-mater, daro sutartis su «chirurgais-barzdaskučiais», mokosi mėgstamo amato (N. B. nepainioti su išsilavinimu) arba persikelia į Kumpupių-Nicos eksceptualių amatų universitetą gilinti žinių eksceptualiajame versle.


--Savamokslis Bacévyčia 15:21, 2008 gruodžio 11 (UTC)