2008 lapkričio 6 d. LIETUVOS ANDERGRAUNDO MOHIKANAI

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Lapkričio 6 d. Laisvajame universiteto (LUNI) vyks užsiėmimai, kurių bendra tema - LIETUVOS ANDERGRAUNDO MOHIKANAI. LUNI svečiuosis trys garsūs žmonės, vienaip ar kitaip susiję su pogrindine mūsų šalies kontrkulrūra: rašytojai, kultinio netradicinės muzikos žurnalo „Tango“ leidėjai, lietuviško epo „Pasviręs pasaulis“ kūrėjai Robertas Kundrotas ir Algimantas Lyva bei kultinė Lietuvos andergraundo asmenybė, gyva metalistų, pankų ir visų neformalų legenda Jonas "Zarazza".

Robertas Kundrotas ir Algimantas Lyva, daugelį metų bendravę su požemio guru Artūru Barysu „Baru“ ir tai aprašę epe „Pasviręs pasaulis“, dar kartą pasidalins samprotavimais apie andergraundo kultūrą, Baro įtakai jai ir kadaise ėjusį muzikos žurnalą „Tango“.

Jonas "Zarazza" mielai sutiko ateiti ir LUNI klausytojams papasakoti "kaip viskas buvo": nuo piratinio garso kasečių fabrikėlio "Zarazza Records" iki dabartinio bedarbio statuso ir per daugelį metų užsitarnauto alternatyvios muzikos fanų autoriteto vardo.

Taip pat žiūrėsime du filmus apie Barą: Sandros Januševičiūtės ir Daivos Minkevičiūtės "Arabaras" ir Davido Ellio "Artūras Barysas"

Lapkričio 6 d. (ketvirtadienis) 17:30 val. Universiteto g. 3, Vilnius, Vilniaus Universiteto centriniai rūmai, B3 auditorija.


kaip ten patekti?

1. ateiname prie centrinių VU rūmų http://www.luni.lt/index.php/Vaizdas:Vu_planas.jpg

2. įeiname pro pagrindinį įėjimą ir ieškome bibliotekos

3. radę ją kylame laiptais pagal rodykles "HIC", kurias pamatome ant grindų

4. netrukus pastebime duris su užrašu B3

5. į ją įeiname http://www.luni.lt/index.php/Vaizdas:Vu_b3_auditorija.png