2008 12 09 Pirmasis LUNI skaitymo seminaras, 2008 12 11 Apskritojo stalo diskusija

Iš Laisvasis universitetas.

17:32, 2008 gruodžio 6 versija naudotojo Pocka (Aptarimas | įnašas)
(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

GRUODŽIO 9 D. SKAITYMO SEMINARAS VILNIUJE

2008 m. gruodžio 9 d. Laisvajame universitete (LUNI) prasidės skaitymo seminarai, kuriuos planuojama rengti kiekvieną antradienį. Seminaruose ketinama nagrinėti įtakingų šiuolaikinių autorių - mąstytojų ir kritikų tekstus, kurie keičia egzistuojančias pasaulio sampratas ir padeda mums susiorientuoti naujų socialinių ir politinių iššūkių akivaizdoje. Pirmoji seminarui siūloma knyga: dviejų šiuolaikinės visuomenės teoretikų – italo Antonio Negri ir amerikiečio Michaelo Hardto – veikalas "Imperija", virtęs tikru radikalaus demokratinio judėjimo manifestu. Jį itin verta skaityti ir aptarti šiandien, kai pasaulis yra priverstas taikytis su dar viena ekonomine krize. "Imperija" suteikia skaitytojams, sistemos stebėtojams ir tiesioginio veiksmo aktyvistams galingą teorinių sampratų arsenalą. Šiuo arsenalu atėjo laikas pasinaudoti ir mums. Pirmojo seminaro pradžioje Kasparas Pocius padarys pranešimą apie Autonomijos judėjimą, o vėliau aptarsime „Imperijos“ pratarmę ir apsispręsime dėl tolesnės seminarų tvarkos. Seminaro organizatoriai tikisi, kad prieš pirmąjį seminarą jo dalyviai būtinai perskaitys knygos pratarmę, taip palengvindami diskusijas. http://www.luni.lt/index.php/2008_12_09_Skaitymo_seminaras._Antonio_Negri_ir_Michaelo_Hardto_veikalas_%22Imperija%22._Pratarm%C4%97 Pirmasis LUNI skaitymo seminaras įvyks gruodžio 9 d. 17:30 val. Universiteto g. 3, Vilniuje, Vilniaus Universiteto centrinėje bibliotekoje, B3 auditorijoje.

__________________________________________________________


GRUODŽIO 11 D. APSKRITOJO STALO DISKUSIJA VILNIUJE

Ketvirtadienį, gruodžio 11 d., Laisvasis universitetas (LUNI) rengia apskritojo stalo diskusiją Lietuvos aukštojo mokslo pertvarkos klausimais. Užsiėmimo metu nebus įprastų 1-2 pranešėjų, visi norintys turės lygias teises pareikšti savo nuomonę.

Diskusijos tema: KĄ REIKIA KEISTI MŪSŲ AUKŠTOJO IŠMOKYKLINIMO SISTEMOJE?

Diskusijos dalyvius prašome užsiregistruoti iki 2008.12.08 (pirmadienio) el. paštu info.luni@gmail.com ir atsiųsti 5-6 tezes, ką konkrečiai siūlote keisti Lietuvos švietimo sistemoje. Jos iš anksto bus paskelbtos Laisvojo universiteto svetainėje www.luni.lt. Visos nuomonės bus toleruojamos, tad jūsų siūlomos tezės gali būti itin radikalios ir net beprotiškos.

Kiekvienam užsiregistravusiam bus skirta po 5-6 minutes laiko šiems punktams išdėstyti. Vėliau pradėsime diskusijas, kuriose pasisakys ne tik užsiregistravusieji, bet ir visi norintys. Laukiame aktyvaus jūsų dalyvavimo. Diskutuosime VU centriniuose rūmuose, B3 auditorijoje. Diskusijų pradžia 17:30 val.

Kaip ten patekti? 1. Ateiname prie Centrinių VU rūmų http://www.luni.lt/index.php/Vaizdas:Vu_planas.jpg ; 2. Įeiname pro pagrindinį įėjimą ir kylame laiptais į biblioteką; 3. Einame pagal rodykles HIC, matomas ant grindų; 4. Randame B3 auditoriją http://www.luni.lt/index.php/Vaizdas:Vu_b3_auditorija.png .

Vardas (būtina įrašyti):

Jūsų interneto svetainė (nebūtina):

Komentaras: