2009 03 19 LUNI Vilnius: Benjaminas Zavurskis. Dvasinė revoliucija Lietuvoje

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

[redaguoti] Benjaminas Zavurskis. Dvasinė revoliucija Lietuvoje

Kovo 19 d., ketvirtadienį, 18:00 val. Laisvajame universitete (LUNI) Vilniuje svečiuosis rašytojas ir visuomenės veikėjas Benjaminas Zavurskis - Lietuvos dvasinio atgimimo sąjūdžio iniciatorius. "Kodėl Jums būtina išgirsti B. Zavurskio pranešimą tema: "Dvasinė revoliucija Lietuvoje"? - klausia autorius ir atsako: "Mielieji, visų pirma todėl, kad sudalyvautumėte istoriniame įvykyje: būtent šiame LUNI susirinkime Benjaminas Zavurskis paskelbs dvasinės revoliucijos Lietuvoje pradžią - tapk gyvos istorijos tapsmo liudytoju, o gal net ir dalyviu; likimas Tau suteikia unikalų šansą (ta proga pravartu po ranka turėti bent foto aparatus)... Pranešėjas trumpai supažindins su šios jau veik visą pasaulį apėmusios revoliucijos dvasiniu pagrindu - Naująja Evangelija - N.D.Walscho knygomis, papasakos, kas dedasi pasaulyje šioje temoje, pristatys interaktyvų romaną (kurio bendraautoriais kviečiami tapti ir Jūs) "Laiškai Lietuvai, arba Gyvenimas pagal Dievą"; diskutuosime, ar reikalinga, ar galima dvasinė revoliucija Lietuvoje. O be to, visi dalyvaujantys galės išreikšti pageidavimą dalyvauti beribėje Benjamino kūrybinės visatos erdvėje: tapti iniciatyvinės grupės nariu, dalyvauti unikalaus tarptautinio kasmetinio Meilės festivalio (griežtai, hmm, heteroseksualams) "Lietuva - Meilės šalis" orgkomiteto veikloje ir t.t. Kaip žinia, daugiausia laimi pirmieji... Jūsų dalyvavimas renginyje taps kur kas įdomesnis ir sąmoningesnis, jei prieš tai bent pavartysite N.D.Walscho knygas lietuvių, rusų kalbomis ir apsilankysite internetinėse svetainėse: www.cwg.org, www.humanitysteam.com, www.romanas.visiems.lt, www.humanitysteam.ru. Su didžiausia pagarba ir meile - Benjaminas Zavurskis

Galite išsamiau susipažinti su lektoriaus mintimis: Dvasinė revoliucija Lietuvoje.

[redaguoti] Vieta

Vilniaus universiteto centrinė biblioteka, B3 auditorija, VU Centriniai rūmai, Universiteto g. 3, Vilnius. Kaip ten patekti?

  • Ateiname prie Centrinių VU rūmų;
  • Įeiname pro pagrindinį įėjimą ir randame biblioteką;
  • Kylame laiptais aukštyn ir sekame pagal rodyklę HIC, matomą ant grindų;
  • Randame B3 auditoriją.

[redaguoti] LUNI valanda per Start FM http://www.startfm.lt/


[redaguoti] Skaitymo seminaras: Antonio Negri & Michael Hardt „Imperija“

2009 m. kovo 17 d., antradienį, Laisvasis universitetas (LUNI) atnaujina skaitymo seminarų ciklą, kurio metu bus nagrinėjamas „XXI amžiaus Kapitalu“ vadinamas Antonio Negri ir Michaelo Hardto veikalas „Imperija“. Seminarų metu bus nagrinėjami atskiri esminiai knygos skyriai, kuriuose lankytojai galės ieškoti atsakymų į teksto gale pateikiamus klausimus, o taip pat iškelti savo tezes, savaip interpretuoti tekstą. 2009 m. kovo 17 d. (antradienį) siūlome aptarti šios knygos pratarmę ir 1-ąjį skyrių. Prašome atkreipti dėmesį į kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiamus klausimus.

Susipažinkite su skaitymo seminaro medžiaga: Antonio Negri & Michael Hardt „Imperija“.

[redaguoti] Vieta

Dailininkų dirbtuvės, Filaretų g. 16, Vilnius.

Kaip ten patekti?

  • Atvykstame į Užupį (pvz. 11 autobusu);
  • Susirandame Filaretų gatvę, kuri yra paėjus aukštyn už Užupio Angelo, praėjus mokyklą;
  • Ieškome 16 namo, kuriame taip pat įsikūrusi gyvūnų prieglauda bei advokatų kontora;
  • Einame pro rudas duris, kylame laiptais;
  • Randame dirbtuves.

Užsiėmimo pradžia 18 val.