LUNI užsiėmimai 2008 12 18

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Gruodžio 18 d., ketvirtadienį, Laisvajame universitete (LUNI) Vilniuje svečiuosis Skaidrius Kandratavičius (g. 1973) – poetas, teologijos magistras, kunigaujantis pamokslininkas ir rašinėtojas. 1998 m. baigė Katalikų teologijos fakultetą Vytauto Didžiojo universitete, 2000 m. apsigynė pastoralinės teologijos licenciato laipsnį. 2002 m. pašventintas Katalikų Bažnyčios kunigu. Nuo 2005 m. - Paberžės parapijos klebonas. Be filosofijos ir teologijos gilinasi į semiotiką ir socialinę analizę, bioetiką ir logoterapiją. Ketvirtadienį S. Kandratavičius bandys mesti utopinį žvilgsnį į Visetą iš religinio nerimo. Susipažinkite su S. Kandratavičiaus pranešimu: „Religija kaip re-elegija: kančia kaip kalba ir kalba kaip kančia“. Diskutuosime VU centriniuose rūmuose, B3 auditorijoje. Diskusijų pradžia 17:30 val. Kaip ten patekti? 1. Ateiname prie Centrinių VU rūmų; 2. Įeiname pro pagrindinį įėjimą ir randame biblioteką; 3. Kylame laiptais aukštyn ir sekame pagal rodyklę HIC, matomą ant grindų; 4. Randame B3 auditoriją.
Vilniaus universiteto radijas "Start FM" kviečia mokytis kartu su "Laisvuoju universitetu".

Pirmadienį "Start FM" eteryje gyvavimą pradėjo nauja iniciatyva - Laisvojo universiteto (LUNI) aktyvistų rengiama "LUNI valanda". Pasak laidos kūrėjų, tai šviečiamojo pobūdžio diskusijų laida, į kurią autoriai kvies savaitės LUNI lektorius - dailininkus, rašytojus, fizikus, programuotojus, kitų sričių žinovus bei entuziastus, turinčius įdomių pomėgių ir norinčius jais pasidalinti su klausytojais tiek teoriniu, tiek ir praktiniu lygmeniu. Laidos vedėjai žada būti kritiški lektorių idėjoms ir išprovokuoti karštus ginčus eteryje.

LUNI paskaitos vyksta ketvirtadieniais, tad pirmadieninė laida taps puikiu įvadu artėjančiai gyvai diskusijai.

Kviečiame laidos klausytis kiekvieną pirmadienį, nuo 18 iki 19 val. tik per Vilniaus Universiteto radiją "Start FM" (94,2 MHz dažniu Vilniuje ir internetu Lietuvoje bei pasaulyje http://www.startfm.lt/).

Klausimus laidos vedėjams ir svečiams galite užduoti el. pašto adresu luni@startfm.lt arba studijos telefonu 8-5 269 6933.