Aptarimas:2008 12 04 LUNI Vilnius: Lukas Devita. Pasaulio valdymo slėpiniai ir kosminė egzistencija (įvadinė apžvalga)

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Čia aptariame šį puslapį: 2008 12 04 Lukas Devita. PASAULIO VALDYMO SLĖPINIAI IR KOSMINĖ EGZISTENCIJA (ĮVADINĖ APŽVALGA)

Vardas (būtina įrašyti):

Jūsų interneto svetainė (nebūtina):

Komentaras:


Turinys

oksė rašė ...

Be galo geras straipsnis. Tiesiog labai protingai parašyta, bet suleidau šaknis ( tiksliau niekur nieko dar nesuleidau, nes mano gimimo dar nė nebuvo, būtent taip kaip tie jūsų žvaigždžių vaikai ir jaučiasi na tebunie jie žvaigždžių, tada ir mano vieta jūsų pasamonėje kažkas panašaus ar visai nepanašaus tai netgi gali būti kažkas ir labai mažo ir veiksmingo juk vienas organizmas visados turi be galo daug detalių na kaip suprasti...gal geriau visdėlto kaip vieną organizmą kuriam iškilus problemų gali skaldytis ir vargšėmis dalimis lavįti kartais ta dalys gali būti ir žmogus. Tą žmogų su didžiausiu malonumu visi mylimieji jį nuo kažko nori išrauti ir teisingai daro tegul tobulesni pasikankina ir pamato ką reiškia žmogu ir kaip keistai jie myli kad tam galo nėra ir nežino kad absoliučiai mus sulaužė, na bet tai meilė...Na visados viskas yra pataisoma galų gale žmogus nepergyvens ilgiau negu reikiao tas šaknis bus kada ir suleisti ir kada atsiskleisti... Viskas be galo natūralu....tiesiog mes žiūrim į jus ir jau manau labai įpatingai nesiskundžiame tada jūs pažiūrėsite į mus ir tikrai visiškai nesiskūsite...tai va...Ką čia....Ąčiū...Juk dar tesiasi dar ne puota..... Tiesiog nesureikšminkite tų žvaigžių vaikų...Egzistuojae jūs Jūms tobulintis....o kas ir taip yra nėra dėl ko čia pergyventi...Kas egzistuoja ir taip egzistuos per amžius....bet patikėkit Jūms kur tobulėti dar yra...Jeigu yra kur tobulėti būtent tai ir reiškia kad pasaulis dar nesivaigia..ir kiek dar laisvų planetų...kodėl niekad nekyla klausimų kaip ten vandenį nupliurpinti...Tai visai gali būti kažkaip be galo paprastai netgi daroma yra...tie elementai...jei nepatinga žiūrėkit į rusų raaną ji jums paaiškins..))) Tiesiog lavėti be galo be krašto visiems yra kur ir visi išsižioja laukia...Aš taip pat išsižiojusi laukiu ir žinau kad man irgi kaip ir kiekvienam iš jūsų bus leista atlikti vieną veiksmą...tiesiog kažkokį tai mygtuką paspausti...tai va... Na žinai....jauti sodrius protaujančius slenkančius vėjus ir visokius kitokius reiškinius kas bėra tik vienas organizmas...ir viskas suveiks nereikia taip jau drastiškai... Bet čia buvo teisingai pastebėti, - vadinasi pagal jus esu žvaigždžių vaikas laukiantis kada gi kaip sėkla sudyks....Gerai...Galime ir taip išprotauti labai paprasto protvimo reikia kai paskui tiesiog be galo norisi be galo sudėtingą mąstymą prikabinti, nes tai kas jau yra to protauti nereikia labai svarbu ką kiekvienas žmogus grynai asmeniškai kažką gali sumąstyti. Jei nors viena labai rimta ir labai tokia kaip kiti nemąsto, tai reiktų labai labai giliau nagrinėti. jam pačiam ar kažkam..... Na galima ir užmigti nuo tų kalbų... na taip kalbos yra varginančios...tiesiog ačiū kad teikiausi ir čia parašyti.... Geri straipsniai ačiū...kad mane pralinksminote ir labai pralinksminote šioje gyvenimo akimirkoje...o ką? Kartais visi truputį vaikai...Ačiū.. ( atsiprašau už gramatines klaidas neturiu sveikatos jų taisyti....)

--oksė 19:02, 2008 gruodžio 21 (UTC)

vardas rašė ...

Gerai .

--vardas 19:05, 2008 gruodžio 21 (UTC)

vardas rašė ...

Gerai . Žinau kad turite tą komentarą...O gal kvailą privalau vaidinti? Ir taip puiku....Čia niekas manęs kvailos vaidinti neverčia. Tiesiog žinau kad turite mano komentarą....o tos erzinančios kalbos nebūtinai turi pasiekti mano ausis atseit kad kažkas nesuveikė...nes kažką netiksliai pateikiau...o čia tų tikslumų ir nereikia. tik tiek. Ačiū.

--vardas 19:07, 2008 gruodžio 21 (UTC)

nėr ką galvoti rašė ...

Tiesiog labai nuoširdžiai labai ačiū... Viskas gerai.

--nėr ką galvoti 19:14, 2008 gruodžio 21 (UTC)

tolygu rašė ...

Esu labai sužavėta. Man gera ant širdies kai žinau kad yra Lukas Davita ir jo žmonių. Jo elito žmonių, taip ir yra.... Nauja tema:

Bei, žinau kad esu kažkoks tai varžtelis ir labai gyvas varžtelis, kuris tuo labai gyvu dar tik bus. Tiksliau, galbūt, visų greičiausiai tai ir yra kad labai gyva būsiu beveik tik mirusi...Na senatvėje ir mirtyje...Man svarbu žinoma pati, - esu...,nes...tai ir taip jau yra suprantama kodėl kažkas kažkam svarbu yra....Todėl ir yra svarbu tai ką sugebame matyti.... Galbūt, suprasiu kad galų gale sieną prakaliau kai visai susensiu ir suprasiu kad realiai gyvųjų tarpe dar negyvenau....Bet tuos kuriuos mačiau visvien teks padaryti gyvasiais, nes turėsiu visad visad savo viduje tam tikrus vazdus apie išorę... Turiu neįtikėtinai imlią atmintį išvazdai... Tad išvaizdą žinoma kad savo sielos viduje jau nukopijavau...( neįtikėtinai tiksliai, milimetras po milimetro....) Vėliau bus daromas pats sunkiausias darbas, - sielos korektūra, kad pati jausčiau kad kiti viskėlto yra gyvi... Na tu Lukai esi protingas žmogus ir jei supranti be galo be krašto muzikos garsus ir netgi jų labai specifines ir asmenines vibracijas, žinoma kad supranti ir mane...Bet žmonių sąmonėje negaliu egzistuoti, nes kolkas nėra mano atitikmenio žmonių sąmonėje. Bet yra labai paprastas pavadinimas kaip pav., nematomas žmogus.... Na svarbiausia kad sąmonė rastų kuo tobuliausią ir kuo arčiau tiesios atitikmenį...( teisingai renkami atitikmenys yra neįtikėtinai svarbu....Bet gali žinoma mąstyti kaip nori juk esi vyras, tad iš principo to nematomo žmogaus vaidmenį gali uždėti vyrui....Bet aš to nedaryčiau, nes reikia teisybės......)

--tolygu 21:48, 2008 gruodžio 25 (UTC)

taip rašė ...

Dar yra žemė. Na žemė egzistuoja jei ji ir ne mūsų ir visvien yra tam tikros vietos kur galime laipioti ir tiesiog pereiti... tai pati nuostabiausia žemė, žinoma yra natūrali... Dabar žiema, styro žioli stagarai, - tie stagarai galingi, jie labai daug energijos skleidžia, tiesiog kosminis ar žeminis ryšys, tiesiog šiluma ir šviesa, kaip senos senos susuktos ir persisukusios bobulės alchmeizerės pasaka... Kaip pasaka... Ir ypač tenais labai stipri energija kur buvo pervažiuota traktoriumi... lygtais išarta...lygtais bandytos bulvės auginti bet nieko nedaryta tik plika žemė styro rodydama savo išverstą smėlį ir ant tos žemės išsivystę labai storų stiebų stagarai....Tai iš to žemės lopinėlio sklinda neįtikėtinai stiprai energija...


--taip 15:20, 2008 gruodžio 26 (UTC)

NeMiga rašė ...

Puikūs straipsniai. Neprimetantys archetipų, bet raginantys susimąstyti ir aprėpti kiek gilesnius visatos posluoksnius...

--NeMiga 22:31, 2009 sausio 6 (UTC)

MSapnas rašė ...

Iš istorijos aišku, kad kažkam yra poreikis gyventi kitų žmonių sąskaita. Iš čia ir ateina vergovės samprata. Nužeminimas, nužmoginimas, nutautinimas, nubuitinimas...; išnaudojimas, užvaldymas... Žmogus sužinojęs tiesą tampa laisvas arba žūsta bekovodamas už laisvę, nes laisvė yra viena iš tiesų. Tas kas išnaudoja tą žmogų nėra suinteresuotas, kad jis sužinotų tiesą, nes kitaip prarastų vergą. Todėl, kas sužinos tiesą, ją laikys paslaptyje ir niekam nepasakys išskyrus savo palikuonis. Žmogus gimęs laisvėje arba gimęs nelaisvėje daugiau niekada netaps vergu, nes pasirinks kovą už laisvę iki mirties, nei ilgą egzistenciją nelaisvėje. Tokia laisvės kaina - kova iki mirties.

--MSapnas 13:44, 2009 kovo 23 (UTC)