LUNI - Labai Uždeganti Netradiciška Idėja?

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Ketvirtadienį, gruodžio 11 d., įvyko pirmieji Laisvojo universiteto užsiėmimai Kuršėnuose. Šiaulių rajono jaunimo centre į studentų gretas įsijungti galėjo kiekvienas.

Vyko dokumentinio filmo „Sovietų pasaka“ peržiūra bei atvira diskusija. Į pirmąją universiteto paskaitą susirinko įvairaus amžiaus žmonės, kurie filmui pasibaigus drąsiai reiškė savo nuomonę ir dar ilgokai nesiskirstė.

Paskaitos organizatoriai džiaugiasi susidomėjusiųjų gretomis ir ragina siūlyti savo temas bei idėjas LUNI paskaitoms. Juk vieną kartą gali buti studentu, o kitą - dėstytoju!

Kita universiteto paskaita – gruodžio 22 d. Jus kviečia studentas Karolis Gudas, kuris praves viešojo kalbėjimo paskaitėlę. Pabandysime pagalvoti, kaip galima įtikinti savo mamą, kad išleistų jus į šokius arba draugą, kad Kalėdų Senelis iš tikrųjų egzistuoja. Susidomėjai? Sek naujienas www.kursenai.lt arba rašyk mums adresu agne.r@krc.lt ir gauk visas Kuršėnų LUNI naujienas el. paštu.

Būk laisvas – apsilankyk universitete!

Agnė Rapalaitė

Kasparas Laureckis

http://www.kursenai.lt/Default.asp?EditionID=77&DL=L&ParentID=2&TopicID=4&code=Paieska&SearchTXT=&ArticleID=113341&Page=1

2008 m. gruodžio 11 d. LUNI užsiėmimai Kuršėnuose 1
2008 m. gruodžio 11 d. LUNI užsiėmimai Kuršėnuose 1
2008 m. gruodžio 11 d. LUNI užsiėmimai Kuršėnuose 2
2008 m. gruodžio 11 d. LUNI užsiėmimai Kuršėnuose 2