Aptarimas:2009 01 15 LUNI Vilnius: Šarūnas Navickis. Individas ir kolektyvas (pagrindinių principų apžvalga)

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Čia aptariame šį puslapį: 2009 01 15 LUNI Vilnius: Šarūnas Navickis. Individas ir kolektyvas (pagrindinių principų apžvalga)

Vardas (būtina įrašyti):

Jūsų interneto svetainė (nebūtina):

Komentaras:


Turinys

et rašė ...

Itariu, sita mazarasti zmogeli pakvietete kaip atrakcija? Kitaip imsiu manyti, kad sekanciame susitikime pamatysime Antana is Seimo arba Mineda... Vien jo saltiniai ko verti - knygele "Ka turi zinoti kiekvienas issilavines zmogus"!!! Oi, nebegaliu :DD

--et 19:35, 2009 sausio 12 (UTC)

Pocka rašė ...

et, esi perdėm drąsus (įžūlus) apie viską spręsti ir daryti išvadas iš kokio mažmožio. "Ką turi žinoti kiekvienas išsilavinęs žmogus" - popsas, patarimų knyga snobiškų polinkių turintiems žmogeliams - na, ir kas? Juk tu visai nežinai konteksto (tik bandai atspėti), kodėl ji čia paminėta. Tad siūlyčiau atsargiau su išankstinėmis nuomonėmis, kurios kvepia tuo pačiu snobizmu arba nihilizmu.

--Pocka 20:35, 2009 sausio 12 (UTC)

dopa rašė ...

Š. Navickis: "Ir aš norėčiau, kad tai nebūtų partijos nuostata Bažnyčios atžvilgiu, o priešingai – partijos atvirumas Bažnyčios poreikiams. Ir mes sugebėtume padaryti, kad ne partija iš valdžios viršūnių nuleistų, kaip Bažnyčia turėtų gyventi, o kad Bažnyčios tėvai, atėję pas mus kaip bendruomenių lyderiai galėtų pasakyti: „Vyrai ir moterys, mums reikia to ir to, padarykite, ką galite.“ Štai tokia mūsų nuostata." bernardinai.lt

dar: "Išgirdus kalbant apie „lygias galimybes“ net nereikia abejoti, kad, remiantis tokia frazeologija, bus slapčia siekiama privilegijų ir išimtinės tvarkos, taigi netvarkos kitų sąskaita. Kad tokią „netvarką“ pavyktų pripažinti kaip „tvarką“, reikia pasinaudoti visu arsenalu demagogijos atmainų. Vaizdinė agitacija ir sąvokų sujaukimas (pvz., fotografijų paroda apie vienos lyties „šeimų“ bendravimo grožį) yra pirminio parengimo veiksmai. Kare tai atitiktų teritorijos apšaudymą iš oro, tuo tarpu dar neįvedant „taikdarių“." bernardinai.lt na, dar galima cituoti ir homofobiškus pasisakymus, bet užtenka ir to.

--dopa 15:13, 2009 sausio 15 (UTC)

jonas rašė ...

Mačiau paskaitoje filmuojama buvo, gal kas žinote, kur ta video medžiaga patalpinta?

--jonas 20:30, 2009 sausio 15 (UTC)

lu rašė ...

Lietuvos saugumo archyve

--lu 08:21, 2009 sausio 16 (UTC)

Dagesima rašė ...

Š. Navickis - puikus lektorius, gebantis atkreipti publikos dėmesį. Paskaita privertė pasukti galvą, pamankštino smegenis, ir vien tai yra gerai. Žinoma, norėjosi gilesnio užkabinimo. Bet gal tam laiko pritrūko?

--Dagesima 09:47, 2009 sausio 16 (UTC)

Fitneso fanas rašė ...

Fitneso fanai labai laukia Š.N.Klaipėdoje.

--Fitneso fanas 09:54, 2009 sausio 16 (UTC)

Anabolikas rašė ...

 Dagesima rašė ...

Š. Navickis - puikus lektorius, gebantis atkreipti publikos dėmesį. Babkių šį kartą nerinko?

--Anabolikas 10:02, 2009 sausio 16 (UTC)