Gruodžio 1 d. Laisvasis universitetas (LUNI) atveria duris Panevėžyje

Iš Laisvasis universitetas.

09:47, 2009 kovo 17 versija naudotojo Ingis (Aptarimas | įnašas)
(skirt) ←Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija→ (skirt)
Peršokti į: navigaciją, paiešką


Gruodžio 1 d. (pirmadienį) 17 val. kviečiame į pirmąsias Laisvojo universiteto (LUNI) paskaitas Panevėžyje, kurios vyks Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 14, Panevėžys) konferencijų salėje. Paskaitų ciklą Panevėžyje pradės Alfridas Pajuodis. Jis papasakos apie laisvųjų universitetų veiklą Lietuvoje ir Europoje.


Kas yra LUNI? LUNI – neformali bendruomeninė iniciatyva, siekianti suburti asmenis ir jų grupes, aktyviai veikiančius akademinėje ir socialinėje terpėje, skatinti juos dalintis žiniomis ir patirtimis, kurti alternatyvas nusistovėjusiam švietimo modeliui, motyvacijai, disciplinai. Laisvasis universitetas (LUNI) jau daugiau kaip du mėnesius sėkmingai vysto savo veiklą Vilniuje ir Alytuje.


Universiteto studentu gali tapti kiekvienas, nestokojantis žingeidumo, na, o dėstytoju – bet kas, turintis ką pasakyti. Paskaitų metu be studentų ir dėstytojų kas savaitę susitikę žmonės mokosi vieni iš kitų, dalinasi informacija bei formuoja tolimesnių užsiėmimų temas.


Neformalus, laisvas, tolerantiškas bendravimas, dalijimasis patirtimi ir mintimis, lygiateisiškumas tarp dėstytojų ir studentų, kritinis mąstymas – Laisvojo universiteto (LUNI),kaip savanoriškos bendruomeninės iniciatyvos, veiklos pagrindas.