LUNI Vilnius 2009 10 07 Vaidotas Ilgius, Deimantė Žebrauskaitė. „Maisto banko“ inspiruotas eksperimentas „Valgyti už 4 Lt per dieną“ (garso įrašas)

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Vaidotas Ilgius – pilietinės visuomenės, filantropijos, socialinių inovacijų ekspertas ir aktyvistas. 1996-2005 m. vadovavo Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centrui, 2005-2009 m. dirbo Vilniaus m. socialinės paramos institucijose. Nuo 2008 m. padeda „Maisto bankui“ plėtros klausimais.

Deimantė Žebrauskaitė – menų ir socialinių mokslų magistrė, visuomenininkė, nuo 2007 m. vadovauja labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“.

„Maisto bankas“ – tai labdaros organizacija, surenkanti labdarą maisto produktais iš juos gaminančių ar jais prekiaujančių ir išdalinanti tuos produktus organizacijoms, besirūpinančioms nepasiturinčiais žmonėmis. Toks labdaros principas yra paplitęs JAV, Europoje ir sparčiai diegiamas kituose žemynuose. „Maisto bankai“ padeda efektyviau panaudoti tinkamus vartoti maisto produktus ir taip prisideda mažinant skurdo lygį.

Daugiau informacijos: Vaidotas Ilgius, Deimantė Žebrauskaitė. „Maisto banko“ inspiruotas eksperimentas „Valgyti už 4 Lt per dieną“

Paskaitos garso įrašas. Trukmė- 1:40:00