„LUNI valanda per START FM“ gruodžio 29 d.: DIY (pasidaryk pats) būsto statybos principai. Laidos įrašas.

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Laisvasis universitetas (LUNI) Vilniuje skelbia žiemos atostogas. Artimiausi LUNI užsiėmimai bus 2008 m. sausio 8 d. Tačiau visą švenčių laikotarpį bus galima mokytis su LUNI klausant radijo stoties START FM. Šviečiamojo pobūdžio radijo laida „LUNI valanda“ bus transliuojama kiekvieną pirmadienį, nuo 18 iki 19 val. per Vilniaus universiteto radiją "Start FM" (94,2 MHz dažniu Vilniuje ir internetu http://www.startfm.lt/).

Gruodžio 29 d, pirmadienį, 18:00 val. prasidėsiančioje laidoje "Luni valanda per START FM" kalbėsimės su DIY (pasidaryk pats) būsto ekspertu Robertu Bartašiumi.

Robertas Bartašius gimė 1961 m. Panevėžyje. Studijavo tuometiniame Kauno politechnikos institute, statybos-santechnikos fakultete. Vėliau dirbo, tarnavo sovietų armijoje, restauravo dvarą, pardavinėjo naudotą buitinę techniką. Šiuo metu niekur ir niekam nedirba, kuria skulptūras ir statosi savo namą. Apie DIY namo statybos ypatumus galima sužinoti: http://www.blogas.lt/rb. O pamatyti Roberto pasakų namelį galite http://www.youtube.com/watch?v=mN8yXJPurGY.

Su laidos svečiu kalbėsimės apie apsirūpinimo būstu problemas Lietuvoje ir visame pasaulyje. Bandysime ieškoti alternatyvų ir atsakyti į klausimus: Kas yra būstas valstybei ir žmogui? Ar reikia paramos benamiui? Ką pasirinkti - komuną ar privačią valdą? Kaip sugalvoti ir pačiam pasistatyti savo namą?

Klausimus laidos vedėjams ir svečiams galite užduoti el. pašto adresu luni@startfm.lt arba studijos telefonu 8-5 269 6933.

Laidos įrašas: http://www.luni.lt/LUNI_startFM/08-12-29_Luni_3.mp3