Aptarimas:2009 02 12 LUNI Vilnius: Margarita Jankauskaitė. (Ne)diskriminacijos retorika: tarp vertybių ir manipuliacijų

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Čia aptariame šį puslapį: 2009 02 12 LUNI Vilnius: Margarita Jankauskaitė. (Ne)diskriminacijos retorika: tarp vertybių ir manipuliacijų

Vardas (būtina įrašyti):

Jūsų interneto svetainė (nebūtina):

Komentaras:


bitininkas.blogspot.com rašė ...

"Tačiau tereikia paklausti apie MŪSŲ darbovietę"

"Kur kas tolerantiškesni įmonių vadovai fizinę negalią turintiems žmonėms bei homoseksualams – šiuos žmones sutiktų įdarbinti atitinkamai 85 ir 86 proc. šalies darbdavių. Ir tik penktadalis vadovų sutiktų įdarbinti bet kurį asmenį iš vadinamųjų socialiai pažeidžiamų grupių."

http://www.delfi.lt/news/economy/business/article.php?id=17106418

--bitininkas.blogspot.com 21:18, 2009 vasario 9 (UTC)

Lauryna EKA rašė ...

kazkada rengiau straipsni apie genderines kvotas - kvotas valdymo organuose skirtas moterims. tai reiskia, jog siekiant visavercio ivairiu interesu grupiu atstovavimo pvz. seime is anksto nustatoma tam tikra kvota - sakysim 40 vietu, i kurias gali pretendeuoti tik moterys. tokia praktika labai sekmingai pasiteisino skandinavijos valstybese. gal but verta butu ir mums lietuvoje pagalvoti apie tokias kvotas, kas savo ruoztu sudarytu prielaidas ne tokiam maskulistiskam ir kitaip apribotam tam tikru dalyku interpretavimui istatymleidysteje?

--Lauryna EKA 16:32, 2009 vasario 11 (UTC)

Vaida rašė ...

Buvau seminare, kuriame dalyvavo Margarita Jankauskaitė, jos pranešimas man labai patiko, sukėlė minčių, pasvarstymų. Labai palaikau.

--Vaida 18:28, 2009 kovo 3 (UTC)