Naudotojo aptarimas:Ingis

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Turinys

[redaguoti] Vikipedija

- yra tokia idėja maksimaliai integruotis į wikipediją, wikiversity [2] tik aš esu visiškas wikipedijos naujokas, todėl kol kas tik labai nedrąsiai, po truputį tuo domiuosi. Labai būtų faina, susitikti ir aptarti tokias galimybes su žmonėmis, turinčiais daugiau patirties wikipedijoje. Tarkim ketvirtadienį, po LUNI paskaitos. Ingis 10:31, 2008 spalio 27 (EET)

Tiesiog "ateini" į Laisvąją enciklopediją (WP), paskaitai taisykles, rašai, žiūri, kaip parašyta, kaip kiti taiso bei rašo Tavo srityje, straipsniuose. Gauni pastabų, komentarų... Jei nori tobulėti, kritika dar tik labiau įkvepia, stumia į priekį. Būna lb gerai, jei kai kas nors apskritai skaito bei taiso klaidas, o ne tik pažymi, kad kas parašyta, nėra gerai ir turi būti pataisyta pagal WP standartus. --Brox 09:41, 2009 sausio 29 (EET)

[redaguoti] Vikizacija

Kai kurius puslapius reiktų glaudžiau susieti, kai kurius - atrakinti (Specialus:ProtectedPages), kad būtų g. tobulinti (gal ne visi yra gyvybiškai svarbūs?), pvz., Pagalba:Turinys. --Brox 10:26, 2009 sausio 29 (EET)

[redaguoti] Nauji langai (kairėje pusėje), užrakintų psl. tobulinimas

Norėtųsi, kad portalo kairėje pusėje būtų tokie įterpiniai (langai) kaip Special:RecentChanges, Special:NewPages, Bendruomenė (t.y. portalo bendruomenė) skiltyje "naršymas". 2) Galbūt įmanoma sutrumpinti kai kuriuos pavadinimus (skiltyje "naršymas" + žemiau), pvz., (ABOUT LUNI) FREE UNIVERSITY - > (ABOUT LUNI) (dar geriau būtų numesti į puslapio apačią, kur rašoma "Privatumo politika", Apie Laisvasis universitetas keisti - > į "Apie LUNI"...)? 3. Pagrindinis_puslapis turėtų taip ir vadintis (visuose wiki projektuose pradinis puslapis lietuvių k. įvardintas "pagrindiniu puslapiu"), dabar vadinasi "Laisvasis universitetas (LUNI)". 4. Norisi patobulinti įvairius puslapius, bet jie dabar užrakinti, pvz., EkoTROBA. Gal g. visus psl. atrakinti (išskyrus pagrindinį) arba 5. gal galėtumėte laikinai suteikti sysop teises, tuomet galėčiau redaguoti bei tobulinti :-) --Brox 15:27, 2009 sausio 30 (EET)

[redaguoti] O šiaip iš kur tu?

Jei Vilniuj ar Klaipėdoj, gal kada buvom susitikę LUNI paskaitoj?

[redaguoti] (MediaWiki:Monobook.css, MediaWiki:Edittools, MediaWiki:Monobook.js‎)

Pažiūrėk "MediaWiki" pakeitimus - perkėliau iš Vikipedijos... Gal naujos įrankių juostos funkcijos (redaguojant puslapius) veiks ir LUNI? Jei ne, koreguok kaip reiktų (iš IT pusės). --Brox 12:22, 2009 gegužės 11 (EEST)

Dabar neturiu laiko gilintis - gynimai ant nosies Ingis 19:42, 2009 gegužės 11 (EEST)

[redaguoti] Iš Vilniaus

Gal ir buvom susitikę:) Mano feisas: http://www.facebook.com/people/Justas-Ingeleviius/1331472945