Aptarimas:2009 01 08 Andrius Virbičianskas. Alternatyvi visuomenė, kultūra ir pasaulis - Zeitgeist ir Veneros projekto idėjos

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Čia aptariame šį puslapį: 2009 01 08 Andrius Virbičianskas. Alternatyvi visuomenė, kultūra ir pasaulis - Zeitgeist ir Veneros projekto idėjos

Vardas (būtina įrašyti):

Jūsų interneto svetainė (nebūtina):

Komentaras:


Turinys

h-h rašė ...

Tikiuosi neisizeisi uz atviruma. Tavo kilme pretenzinga. Siauliu mokykla engianti, traumuojanti. Nelabai nuostabu, kad po tokiu gyvenimo klampyniu zmogus susidomi "jahovistiniais paveiksleliais", nepriimtina, kad ju iliuzijos uzvaldo prota, uzdengia samone, nutraukia rysi su tikrove. Tie masoniski miestai su centrine kompozicija ir babelio kontroles sistema - kliedesys, bet gerai, kad paziurejus i planus, labai aisku, kur reiktu "kishti pagali i rata"- tikra rafinuota blogio imperija. --Mes pastatysim daug kambariuku ir juos sujungsim koridoriukais--kuriuose zmogui neliks vietos. Ateities visuomene bus be to centrinio daugiaauksciu ziedo, nes skirstytojams, biurokratams neliks vietos. Ziedu neliks visai, juos reikia naikinti, kaip tarakonus. Tai dar vienas niekshu planas, kad pudrinti zmogui smegenis. Ash esu zmogus, kuriam kartkarciais reikia nusishikti, niekad nesutiksiu su tokiom utopijom, kur nera vietos net nusispjauti.Vienareiksmiskai - smegenu pudra, kuria reikia trinti.

--h-h 10:16, 2009 sausio 6 (UTC)

Pocka rašė ...

Man irgi baisiai nepatinka šie totalitarizmą simbolizuojantys paveikslėliai su hierarchiją pabrėžiančiais koncentriniais apskritimais. Bet tai yra tik vieno iš Veneros projekto kūrėjų - Jacque Fresco - dizaino eskizai. Na, tiesiog blogas dizaineris. Tačiau jo mintys, kurias girdime filme, yra absoliučiai antitotalitarinės ir antiautoritarinės.

--Pocka 11:07, 2009 sausio 6 (UTC)

lu rašė ...

Šaunu,kad tokie dalykai skleidžiami, pagarba. Bandysim ateit. ZeitGeist filmo (ypač pirmojo) stiprioji pusė -valdymo demaskavimas ir prieinamumas žiūrovui. Nors yra, sakyčiau, kur kas gilesnių panašios struktūros filmų, kaip Esoteric Agenda ar Illuminati ir kt. Taip pat ir Veneros projektas nėra vienintelis, svarbu, mano nuomone, kad jis netaptų aklai kultiniu, o išryškėtų tik pačios geros idėjos. Nes kodėl tuomet ne Anastasijos ekologiniai kaimai? Beje, Lietuvai, pagal šalies dydį kur kas aktualesni. Ten taip pat yra puikių idėjų, bet tokių projektų gerbėjai dažnai apsijungia į kultines grupes, sudievina Anastasiją ar Venerą ir vėlgi pametamas kūrybiškas savarankiškas idėjų vystymas.

--lu 12:11, 2009 sausio 7 (UTC)

Andrius V. rašė ...

H-H į tavo komentarą galėsiu gyvai atsakyti, jei pasirodysi paskaitoje. Man labai įdomu pasidarė iš kur tokias išvadas padarei :)

Lu. Aš pats esu visiškai už Anastasijos idėjas. Jos man labai priimtinos ir jos puikiai dera su projektu Venera.

--Andrius V. 17:52, 2009 sausio 7 (UTC)


Va, va, čia ir yra silpnoji viso to reikalo pusė- Anastasija ir Venera. Geriau šito briedo net neminėti kalbant apie zeitgeist. Kai antroje dalyje kalba pasisuko apie Veneros projektą, sugedo nuotaika. Dar daugiau viskas susijaukė, kai veneros svetainėje pamačiau, kad už beveik visą medžiagą nori babkių ir visur griežtu tonu kalbama apie autorines teises. Tokiu būdu laisvos visuomenės nesukursi.

Mandarinas rašė ...

Mano nuomone, čia tėra sapalionės kaip geriau gyventi ir kelti ūpą žmonėms. Tai niekada nevirs realybe. Respect to "h-h" Knyga "Anastasija" tėra ta pati sapalionė. Nesakau kad knyga yra visiškas šlamštas,tačiau tai tik knyga.

--Mandarinas 12:08, 2009 sausio 19 (UTC)

zp rašė ...

Veneros projektas yra puikus siauro mastymo pavyzdys. Zodziai grazus, bet dizaineris tikrai prastas ir nemato kad jo kuriniai neatitinka tikslu kuriu jis siekia. Utopiniu miestu projektai kuriami nuo tada kai pirmas miestas atsirado zemes pavirsiuje, vieni ju geresni kiti prastesni, bet dazniausiai tik kuria problemas, o ne jas sprendzia.

--zp 09:39, 2009 sausio 24 (UTC)

Zivile rašė ...

Kadangi siek tiek teko su siuo zmogumi pabendrauti,tai galiu pasakyti,kad tai nera vien sapaliones,kaip kai kurie mano. Maziau kritikos zmones,ne kieikvienas is musu galetu tiek pasakyti! :)

--Zivile 19:52, 2009 spalio 22 (UTC)