Aptarimas:2009 10 29 LUNI Vilnius. Lukas Devita. Psichodelinės eros atspindžiai: indiškos spalvos ir grynai angliški vakarai

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Čia aptariame šį puslapį: 2009 10 29 LUNI Vilnius. Lukas Devita. Psichodelinės eros atspindžiai: indiškos spalvos ir grynai angliški vakarai

Vardas (būtina įrašyti):

Jūsų interneto svetainė (nebūtina):

Komentaras:


Roberto rašė ...

Tai apie reiškinį, kurio gimimo realiame laike aš gyvenau, nors ir nelaisvėje būdamas... Liūdna ir net keista, kad nei žodelio apie mūsų didijį menininką Vytą Šerelį, kuris tame viskame ryškiausiai švietė, ir savo pasidarytomis sitaromis tada grojo tikrai ne prasčiau už George Harrisoną. To negalėjo nepastebėti ir John Peel. Ir tai nenuostabu, nes Vyto sitaros grojimo mokytojas 1967 m. Indijoje buvo tas pats, kuris to meno išmokė "patį meistrą Ravi Shankarą".. Nieko neužsiminta ir apie legendinį hipių žurnalą "OZ", kuriame Vytas irgi spausdino savo grafinį meną.. Kai mes okupuotoje Lietuvoje visais įmanomais būdais gaudėme tuos šiltus psichodelinės eros atspindžius, buvo lietuvis Londone, kuris juos skleidė itin ryškiai! Nuodėmė apie tai nežsiminti rašant Lietuvos auditorijai!

--Roberto 21:00, 2009 spalio 26 (UTC)

lukas rašė ...

Ačiū už įdomų papildymą. Jei trumpai, tai sakyčiau, gal visai neverta dėjuoti ir galima juk ir Jums parengti paskaitą, kur išdėstytumėte šią poziciją. Darsykį paminėčiau,kad pateikiu apžvalgoje tik savo požiūrį, kur dėmesį stengiuos sutelkt labiau ties pačia muzikine filosofija, psichodeline patirtimi tuo pat metu - socialiniame kontekste. Nepretenduoju į objektyvią istoriją ar tikslią faktografiją. O šiaip, neabejoju, kaip gi be mūsų žmogaus, ar kas vystėsi rimtai pasaulyje be lietuvio indėlio :)

--lukas 08:15, 2009 spalio 27 (UTC)

lukas rašė ...

filmas, dažniausiai vadinamas PINK FLOYD: London '66–'67 - kur du ankstyvi jų įrašai "Interstellar Overdrive" ir "Nick's Boogie", buvo atlikti specialiai Peter Lorrimer Whitehead'o filmui 'Tonite Lets All Make Love in London' 1967-ųjų sausį.

--lukas 11:59, 2009 lapkričio 2 (UTC)