LUNI kviečia į paskaitas Alytuje

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Neformali bendruomeninė iniciatyva, siekianti suburti asmenis ir jų grupes, aktyviai veikiančius akademinėje ir socialinėje terpėje, skatinti juos dalintis žiniomis ir patirtimis, kurti alternatyvas nusistovėjusiam švietimo modeliui, motyvacijai, disciplinai. Taip save apibūdina Laisvasis universitetas (LUNI), jau daugiau kaip mėnesį sėkmingai vystantis savo veiklą Vilniuje. Universiteto studentu gali tapti kiekvienas nestokojantis žingeidumo, na, o dėstytoju – bet kas, turintis ką pasakyti. Paskaitų metu be studentų ir dėstytojų kas savaitę susitikę jaunuoliai mokosi vieni iš kitų, dalinasi informacija bei formuoja tolimesnių užsiėmimų temas.

Neformalus, laisvas, tolerantiškas bendravimas, dalijimasis patirtimi ir mintimis, lygiateisiškumas tarp dėstytojų ir studentų, kritinis mąstymas – Laisvojo universiteto (LUNI), kaip savanoriškos bendruomeninės iniciatyvos, veiklos pagrindas.

Šį šeštadienį, spalio 25 d., 18 val. kviečiame į pirmąsias Laisvojo universiteto (LUNI) paskaitas Alytuje.

Paskaitų ciklą Alytuje pradės:

Rašytojas ir aktyvistas Darius Pocevičius supažindins su Laisvojo universiteto iniciatyva bei aptars aktyvizmo problemas Lietuvoje.

Alternatyvios spaudos leidėjas Januszas „Krawat" Krawczykas papasakos apie turtingą nepriklausomos lenkų spaudos istoriją ir dabartį.

Buvęs aktyvus „žaliasis" Lechas „Lele" Przychodzkis kalbės apie ekologinę padėtį Lenkijoje ir anglių kasėjų problemas Valbžycho anglies baseine.

Paskaitos vyks Alytaus dailės mokykloje, S. Dariaus ir S. Girėno g. 25, Alytuje.

Daugiau informacijos http://www.alytusart.com/

LU iniciatyvinė grupė