2009 12 04 LUNI Kuršėnai. Gediminas Trijonis. Aktyvus dalyvavimas visuomeninėje veikloje

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką
Gediminas Trijonis
Gediminas Trijonis

Laisvasis universitetas Kuršėnuose įgavo pagreitį. Gruodžio 4 d. (penktadienį), 17 val., Šiaulių rajono jaunimo centre (Sodų g. 4) vyks Laisvojo universiteto (LUNI) paskaita apie aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, kuris gali atverti didesnes perspektyvas gyvenime. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Gediminas Trijonis (g. 1985) – Šiaulių darbo rinkos mokymo ir konsultavimo tarnybos strategijos ir projektų skyriaus vedėjas. Baigė Šiaulių Juliaus Janonio gimnaziją, 2008 m. gavo Šiaulių universiteto verslo administravimo bakalauro laipsnį. Šiuo metu studijuoja Šiaulių universiteto vadybos magistrantūroje. 2004 – 2008 m. Tarptautinės organizacijos AIESEC narys (2007-2008 m. AIESEC Šiauliai prezidentas) 2008 m. įkūrė Socialiai atsakingų įmonių asociaciją (Asociacijos prezidentas) 2008 m. prisijungė prie Tarptautinės organizacijos „JCI“, 2009 m. išrinktas į JCI Šiauliai valdybą, vykdančiojo prezidento pareigas 2009 m. prisijungė prie Tarptautinės organizacijos „Rotaract Šiauliai“


[redaguoti] Aktyvus dalyvavimas visuomeninėje veikloje – raktas į sėkmę

Ar sutinkate, kad šiandien jaunas žmogus – pasyvi, neiniciatyvi asmenybė? Ar jūs toks? Abejojate? O ar sutinkate, kad aktyviam bei iniciatyviam jaunuoliui atsiveria didesnės perspektyvos gyvenime? O ar jūs norite geresnio gyvenimo?.. Turbūt galėčiau tęsti ir tęsti šiuos klausimus... Bet kaip sakoma, geriau vieną kartą išgirsti nei 100 kartų perskaityti (na, jei atvirai, šiek tiek pakoregavau šį posakį savo naudai), todėl noriu pakviesti visus ateiti gruodžio 4 d. 17 val. į seminarą „Aktyvus dalyvavimas visuomeninėje veikloje – raktas į karjeros sėkmę“, kur pasidalinsiu asmeniniu patyrimu bei požiūriu, kodėl būtina jaunam žmogui būti aktyviam.