2010 01 21 Klaipėda. Artūras Šiukšta ir blaivybės draugija „Baltų ainiai“: Alkoholis ir tabakas: propagandos mechanizmai, pasekmės Lietuvoje

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką
Blaivybės draugija “Baltų ainiai”, Klaipėdos padalinys
Blaivybės draugija “Baltų ainiai”, Klaipėdos padalinys

Sausio 21 dieną (ketvirtadienį), 19.00 val., ekologiniame klube „Žvejonė“, Taikos pr. 42-3, LUNI svečiuojasi Artūras Šiukšta ir blaivybės draugija “Baltų ainiai”. Paskaitos tema: „Alkoholis ir tabakas: propagandos mechanizmai, pasekmės Lietuvoje".

Lietuvos blaivybės draugija “Baltų ainiai”, atsikūrusi 1989 metų draugijos suvažiavime, yra 1937 metais įsikūrusios Lietuvos blaivinimo sąjungos teisių ir tradicijų tęsėja. Draugija labai aktyviai dalyvauja šalies alkoholio, tabako ir narkotikų kontrolės politikos formavime. Pagrindinė draugijos veiklos sritis – vaikų ir jaunimo blaivybės ugdymas.

Šioje Laisvojo Universiteto paskaitoje:
• Agresyvios rinkodaros įtaka sąmonei, apsisprendimų pasekmėms;
• Pavyzdžiai, kaip ugdomas žalingų įpročių vartotojas;
• Faktai apie priklausomybes sukeliančius žalingus įpročius bei destrukcines pasekmes – patrauklia forma, ironiškai, su alegorinėmis parabolėmis, įdomia dėstymo dikcija, iliustruotomis karikatūromis, teminiais aforizmais;
• Iškelsime kritinį mąstymą, sąmojingumą, tautiškumą, pilietinį judėjimą, už visuomenės dvasinę bei moralinę sveikatą, demografinį, genetinį išlikimą.

Asmeniniai įrankiai