Laisvojo universiteto studentai mokysis šilkografijos meno

Iš Laisvasis universitetas.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Ilgai diskutavęs teoriškai, šį penktadienį, spalio 23 d., Laisvasis universitetas (LUNI) Vilniuje kviečia į praktinį šilkografijos užsiėmimą. Jo metu LUNI studentai bus supažindinti su tekstilės dekoravimu, kiekvienas norintis galės pats papuošti norimą drabužį – praktiškai išmėginti šilkografijos technologiją.

Laisvajame universitete svečiuosis Justas, Algirdas ir Fausta – trečiakursiai VU studentai, šių metų pavasarį susibūrę į kūrybinę grupę JAFU. JAFU turi mobilią šilkografijos dirbtuvę, su kuria keliauja po stovyklas ir festivalius, demonstruodami šilkografijos metodą atvaizdų perkėlimui ant tekstilės. Jie supažindins LUNI studentus, kas yra šilkografija, iš kur ir kada kilusi, aptars šios technologijos formas ir techniką, pakomentuos, kokiu principu ant audinių perkeliami atvaizdai. LUNI studentai kviečiami atsinešti drabužių, kuriuos antroje užsiėmimo dalyje galės patys papuošti praktiškai išbandydami šilkografijos technologiją.

Šilkografijos paslapčių mokysimės spalio 23 d., penktadienį, 18 val., Vilniuje, Vilniaus g. 16, klube „Satta“.

Laisvasis universitetas – tai nevalstybinis ir neprivatus savišvietos tinklas, paremtas tik žmonių iniciatyva ir noru, kad abejinga ir susvetimėjusi visuomenė taptų jaukia bendruomene. Universitete be rūmų, kuris gali išdygti bet kur, kalbamės įvairiomis aktualiomis temomis, keičiamės patirtimi, nuomonėmis, žiniomis bei praktiniais įgūdžiais. Kiekvienas(a) norintis(i) įgyti žinių, bet ne diplomą, lygiateisiškai pabendrauti, pasidalinti savo žiniomis ir patirtimis ar tiesiog paklausyti kitų, yra laukiamas(a) Laisvajame universitete. Įėjimas visada laisvas.

Daugiau informacijos apie buvusias ir būsimas LUNI paskaitas galite rasti svetainėje www.luni.lt. Čia taip pat galite klausytis Laisvojo universiteto paskaitų įrašų bei radijo laidos „LUNI valanda per Start FM“ įrašų.

LUNI iniciatyvinė grupė

2009 10 22


Komentarai

Vardas (būtina įrašyti):

Jūsų interneto svetainė (nebūtina):

Komentaras:

Aptarimas:Laisvojo universiteto studentai mokysis šilkografijos meno